VELUX Afstandsbediend rolluik (op zonne-energie)(SSL) VR-2

Helaas, net verkocht!
Bekijk hieronder de alternatieven

Aanbevolen voor reeds gemonteerde handbediende VELUX dakramen of SOLAR dakramen. Geen bedrading nodig bij montage. Ideaal als uw dakraam buiten handbereik gemonteerd is.

Eenvoudige en draadloze montage
Eenvoudige en draadloze montage van binnenuit aan de buitenzijde van het dakraam. Perfect voor reeds gemonteerde VELUX dakramen zonder bedieningssysteem op netstroom.

Bediening
Dit rolluik wordt bediend met de meegeleverde afstandsbediening. U kunt het vanuit iedere kamer in huis bedienen. Kan in iedere positie stil gezet worden.

Hoe werkt het rolluik?
De bediening van het rolluik op zonne-energie functioneert met behulp van een zonnepaneel op de cassette van het product. Dit paneel zet daglicht om in stroom, wat opgeslagen wordt in een batterij. Het paneel zit discreet geïntegreerd op de cassette. Hierdoor kan het rolluik zelfs 's nachts geopend en gesloten worden.

Is uw dakraam van voor 2001, dan heeft u een ZOZ 254 adaptie kit nodig. Deze vindt u op onze website bij Velux accessoires. 

Andere restanten in plaats van VELUX Afstandsbediend rolluik (op zonne-energie)(SSL) VR-2

> Showroommodel knikarmscherm
> Afmeting 400 x 300 cm
> Elektrisch Sunea IO motor, rechts
> Profiel zwart structuur
> Doek 70.2586 

2953.-
nu vanaf
2499.-

> Nieuw scherm
> Afmeting 600 x 200 cm
> Elektrisch Somfy RTS motor, rechts
> Profielen in Technisch Zilver
> Doek 70.2729 Groen streep

1346.-
nu vanaf
1175.-

> Nieuw knikarmscherm Resobox BX8000
> Afmetingen 800 x 350 cm
> Elektrisch Somfy IO motor, rechts
> Doek Antraciet
> Profielkleur RAL 9010

8132.-
nu vanaf
5989.-

> Nieuw knikarmscherm
> Afmetingen 400 x 300 cm
> Elektrisch Somfy RTS motor, rechts
> Profiel antraciet structuur
> Doek D338

1341.-
nu vanaf
1139.-